Naujienos

 

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Taline

Laukiame Jūsų 2019 m. kovo 09 d. Lietuvos Ambasadoje Taline, adresu Uus 15. Šventinės programos pradžia nuo 17.00 val.

 
Programoje:

Žymios lietuvių dailininkės Emilijos Taločkienės paveikslų parodos Ambasadoje atidarymas. Emilija Taločkienė - Lietuvos Dailininkų Sąjungos ir Bajorų Šv. Kazimiero ordino narė. Renginyje Taline dalyvaus pati kūrėja, taip pat Lietuvos Dailininkų Sąjungos pirmininkė Edita Utarienė bei menotyrininkė ir LDS kuratorė Evelina Januškaitė. Beje, Emilija Taločkienė ne tik tapo, bet ir kuria eiles, todėl išgirsime ir jos poeziją.

2018 metų pabaigoje LR Seime vykusioje parodoje “Mano Lietuva” buvo pristatyti ir dviejų, lietuviškų jungčių turinčių, dailininkių iš Estijos darbai. Tai Anne Daniela Rodgers ir Tatiana Stomakhina. Kovo 09 d. renginyje mūsų dailininkėms bus įteikti diplomai bei atminimo dovanos.
 
Mūsų renginio ypatingas svečias - dainininkas VYGANTAS, kuris surengs mums akustinės muzikos koncertą. Vygantas yra žymus dainuojamosios poezijos atlikėjas, garsėjantis savo išskirtiniu balso tembru ir tuo, kad dainas atlieka lietuviškai bei prancūziškai. Jo dainos skamba Lietuvos radijo ir televizijos eteriuose, jis yra išleidęs 7 kompaktines plokšteles. Vygantas daug koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje, nuo Lenkijos iki Maltos bei Los Andželo (JAV) ir Australijos. Atlikėjas yra pelnęs aukščiausių apdovanojimų tarptautiniuose bardų festivaliuose.

Ateikite, susipažinkime bei pasidžiaukime pakylėta šventine atmosfera vieni su kitais.

Renginys nemokamas, tačiau reikia būtinai užsiregistruoti iš anksto. Tai padaryti kviečiame kuo anksčiau e-paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..